e-hali-servisi-akademi-egitimleri-devam-ediyor-blog E-Halı Servisi | Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Yatak Baza Yıkama
E-Halı Servisi Akademi eğitimleri devam ediyor

E-Halı Servisi Akademi eğitimleri devam ediyor

24.03.2023

E-Halı Servisi Akademi, Türkiye’nin 81 ilinde yer alan tüm yetkili servisler için 2 ana kategoride 40’tan fazla uygulamalı eğitimler vermektedir. Yıllık planlanan eğitim takvimi ile yetkili servisler eğitim ihtiyaçlarını Bursa Genel Merkezde bulunan 2.500 m2’lik eğitim salonlarında organize edilip planlanan eğitim çıktılarının alınabilmesi için teorik ve uygulamalı eğitim süreçleri gerçekleştirilmektedir.

Eğitimin yaşam boyu gerçekleşen bir süreç olduğunu benimseyen E-Halı Servisi Akademi bu sürecin verimli geçebilmesi için alanında uzman eğitim kadrosuyla mükemmele ulaşmaya çabalıyor. Gerek kişisel gelişim eğitimleri gerekse mesleki yeterlilik eğitimleri ile yetkili servislerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda eğitim içerikleri her geçen gün geliştirilmektedir. Eğitimler, yapılan sınavlar sonucunda dünya standartlarında akreditasyona sahip sertifikalar ile tamamlanmaktadır.